Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić tak dużo płyt wykonanych z betonu, jak wiele jest Ci potrzebnych.

Płyty drogowe w Krakowie

Jako profesjonalna firma mamy wieloletnie doświadczenie związane ze sprzedażą, wynajmem i skupem płyt drogowych. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić tak dużo płyt wykonanych z betonu, jak wiele jest Ci potrzebnych – pod tym względem jesteśmy niezawodni i nigdy nie ma braków w naszym magazynie. Jeżeli Twoja firma znajduje się w Krakowie, okolicach, czy w województwie małopolskim, wierzymy, że będzie dla Ciebie interesująca i dlatego zachęcamy do zapoznania się z nią. W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących płyt drogowych z naszego katalogu, służymy Ci sugestią i informacją. Już teraz możemy powiedzieć, że nasz asortyment ogranicza się wyłącznie do płyt betonowych – nowych i używanych. Każdą z nich zamówisz w cenie, która nie będzie dla Ciebie wygórowana, ponieważ technologia wytwarzania, jak i materiały, z których są wykonywane, nie należą do kosztownych.

Kiedy nasze płyty betonowe możesz zastosować w swoim przypadku?

Stawiając na naszą ofertę płyt betonowych, możesz nimi wyłożyć praktycznie każdą drogę dojazdową:

 • poboczną,

 • na terenie zabudowanym,

 • odchodzącą do jednej z większych, krakowskich ulic,

 • na obrzeżach miasta,

 • na wąskich trasach,

 • na nierównym terenie,

 • asfaltową, traktując płyty z betonu jako solidny dodatek, który wzmacnia i wydłuża żywotność drogi,

 • na terenie wiejskim, a także wszędzie tam, gdzie panuje duża wilgotność powietrza,

 • na terenie jednostki wojskowej, np. w koszarach,

 • wewnątrz terenu, na jakim znajduje się Twoja firma, tworząc dojazd do różnych obiektów biznesowych,

 • w wielu innych miejscach, gdzie np. drogi asfaltowe by się nie sprawdziły.

Poza drogą dojazdową, z płyt wykonanych z betonu wybudujesz również inne, solidne nawierzchnie, jak parkingi, podjazdy, czy podłoża, na których bez obaw postawisz magazyn, czy inny swój firmowy obiekt. Dlaczego nasze płyty mają tak wiele różnych zastosowań – ponieważ są wysokiej jakości, doskonale znoszą duże obciążenia (do 40 ton), a także niekorzystne warunki atmosferyczne (mrozy do minus 40 stopni Celsjusza). To płyty cechujące się dużą trwałością, dlatego kładąc je raz, nie musisz ich już później naprawiać, czy konserwować (wyjątkiem są drogi asfaltowe, w których te płyty znajdują swoje zastosowanie – takie drogi musisz co jakiś czas naprawiać, ale płyty, które w nich ułożysz, zawsze będą mieć tę samą jakość).

U nas możesz kupić, wynająć lub odsprzedać płyty drogowe z betonu w rozsądnej cenie!

Nasza oferta trafia do naprawdę szerokiego grona odbiorców, ponieważ jest bogata i dopasowana do potrzeb klientów o różnym profilu potrzeb. Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą płyt drogowych – proponujemy Ci nowe i używane, także te, które pochodzą z demontażu. Każda z nich jest przez nas sprawdzona, jeśli nie jest nowa, a jeśli jest, wtedy mamy pewność, że nie ma najmniejszej wady technologicznej. Zamawiamy je bowiem od sprawdzonych producentów, więc dokładnie wiemy, jakiej jakości możemy się spodziewać. Zamówisz u nas płyty z betonu w standardowych wymiarach, a zarazem w kilku różnych, byś zawsze mógł je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli nasza atrakcyjna cena za zakup płyt betonowych jest dla Ciebie mimo wszystko za wysoka, bo na przykład chcesz użytkować ich więcej niż kilkanaście, dogodnym rozwiązaniem może być wynajem. Wtedy możesz wybrać dobry dla Ciebie termin użytkowania, dopełniając minimum formalności i płacąc okresowo niewysoką ratę. W przypadku, gdy okaże się, że czas użytkowania naszych płyt z betonu nie jest dla Ciebie dobry (za krótki lub za długi), zawsze możesz nas o tym poinformować i zmienimy okres wynajmu na taki, który będzie Ci najbardziej odpowiadać.

Masz na swoim terenie płyty drogowe z betonu i nie są Ci już potrzebne? Chciałbyś je sprzedać i uzyskać za nie przyzwoitą cenę, a także skorzystać z usług, gdzie tak naprawdę nic nie będziesz musiał robić? Zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci korzystną ofertę zakupu Twoich płyt betonowych. Czy składujesz nowe, czy używane płyty tego typu, zawsze jesteśmy zainteresowani odkupieniem, czego dowodem jest korzystna stawka za każdą, którą jesteś gotowy nam odsprzedać. W swoim zakresie organizujemy całą logistykę, zabierając ze sobą doświadczoną ekipę, która szybko upora się z załadunkiem, nawet jeśli w grę wchodzi również demontaż. Ty jedynie musisz dopełnić minimum formalności, odebrać gotówkę na w kwotę, na jaką się umówiliśmy i pokwitować, że płyty przechodzą na naszą własność. Prawda, że niewiele tego, a co więcej, wszystko zajmie naprawdę mało Twojego cennego czasu.

Dlaczego nasza oferta skoro jest tyle innych?

Świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie, co oznacza, że bardzo szybko zaksięgujemy Twoje zamówienie, dokonaną wpłatę, czy odnotujemy, że do nas dzwoniłeś, czy zostawiłeś zapytanie. Reagujemy błyskawicznie w każdej sytuacji, więc naprawdę w krótkim czasie otrzymasz płyty w liczbie, która Cię satysfakcjonuje. W razie chęci sprzedaży rozmowa z nami nie potrwa długo, ponieważ potrafimy w kilka chwil wycenić Twoje płyty i oszacować ogólną cenę za liczbę, którą masz zamiar sprzedać. Nasza oferta jest kompleksowa, więc korzysta z niej naprawę wielu klientów biznesowych, jak i osób fizycznych (gdy chcą sprzedać). Działamy na terenie Krakowa i małopolskiego, jak również w innych rejonach kraju, dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się, jeśli jest dla Ciebie atrakcyjna!

Zadzwoń do nas już teraz!

Copyright @ 2024 Płytydrogowe24.pl | Pozycjonowanie i tworzenie strony SEOSNAKE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close