Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz płyty do budowy drogi, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Płyty drogowe we Wrocławiu

Chciałbyś zamówić wysokiej klasy płyty drogowe? Potrzebujesz je jak najszybciej w mniejszej lub w większej ilości? Jesteś z Wrocławia, okolic lub z województwa dolnośląskiego? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz płyty do budowy drogi, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie pod względem wymiarów i rodzaju. Proponujemy wiele płyt drogowych – nowych i używanych – dopasujesz je do swoich konkretnych potrzeb. Szybko udaje się je ułożyć na określonym odcinku trasy, a także zdemontować, gdy już nie będziesz z nich korzystać. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji – zapewniamy szeroki zakres usług: rozładunek, załadunek i transport – w krótkim czasie, bezpiecznie i profesjonalnie dowieziemy we wskazane przez Ciebie miejsce.

Nowe i używane płyty betonowe najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie!

U nas zamówisz zestaw płyt betonowych składający się z dowolnej ich liczby. Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że są to produkty do budowy dróg najwyższej jakości. W naszym magazynie znajdują się nowe płyty, które zamawiamy u cenionych i zaufanych producentów. Nawiązując z nami współpracę, możesz je użytkować na dwa sposoby – kupując na własność lub decydując się na wynajem. W obydwu przypadkach możesz liczyć na atrakcyjne ceny, co sprawia, że nasza oferta nie obciąży zanadto Twojego portfela.

Proponujemy Ci szeroki wariant cenowy, jako że możesz u nas kupić lub wybrać leasing zarówno dotyczący betonowych płyt w stanie nowym, jak i używanym. Jeśli bardziej odpowiada Ci wynajem, zaproponujemy Ci dogodne warunki, na jakich będziesz korzystać z naszych płyt – dotyczą one tak ceny, jak i terminu, jaki jest dla Ciebie najbardziej dogodny. Zawsze też istnieje taka możliwość, by wydłużyć czas, w jakim chcesz z nich korzystać. Wystarczy tylko się z nami skontaktować i poinformować nas o chęci wydłużenia terminu wynajmu.

O nasze płyty nie musisz się martwić – doskonale zdają egzamin w różnych warunkach, nawet przy dużych obciążeniach (do 40 ton) i w niskich temperaturach (do – 40 stopni Celsjusza). Testujemy je pod różnym kątem, dlatego, gdy dostarczamy na miejsce, mamy pewność, że sprawdzą się nawet podczas wieloletniego użytkowania.

Skup nowych i używanych płyt drogowych – zgłoś się do nas!

Oprócz sprzedaży płyt drogowych w stanie nowym lub używanym prowadzimy również skup z takim samym powodzeniem. Nie jesteśmy wybredni – jeśli tylko masz dla nas dowolną liczbę płyt betonowych nowych lub mających kilka lat, chętnie je od Ciebie odkupimy. Nie będziesz stratny na takiej transakcji, ponieważ proponujemy konkurencyjną stawkę za nową i za używaną płytę betonową. Wszystkie formalności sprowadzamy do minimum, zapewniamy ze swojej strony załadunek, a także demontaż, jeśli Twoje płyty wciąż tworzą drogę. Dysponujemy odpowiednią flotą samochodów, a także doświadczoną ekipą, która bardzo szybko poradzi sobie z przeniesieniem płyt i transportem do naszej firmy. O nic więc nie musisz się martwić – by odsprzedać nam płyty, wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na konkretny termin, a resztą zajmiemy się my.

Płyty betonowe – jakie jest ich zastosowanie?

Z naszej oferty warto skorzystać w naprawdę wielu sytuacjach, ponieważ z płyt betonowych można korzystać nie tylko wtedy, gdy potrzebny jest wygodny i bezpieczny dojazd. Oprócz dróg dojazdowych utworzysz z nich solidną nawierzchnię pod magazynowanie swoich wartościowych przedmiotów, które nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z gruntem. Możesz je również zastosować, wtedy gdy potrzebujesz zbudować podjazd, czy parking.

Jeśli zaś chodzi o same drogi – w tym przypadku ich zastosowanie jest niemalże nieograniczone – nadają się do budowy niewielkich dróżek, dróg ulicznych, w tym znajdujących się na obrzeżach miasta, czy będących odnogą większych miejskich tras.

Sprawdzają się także wtedy, gdy potrzebujesz solidnej nawierzchni na trudnym terenie, gdzie inny rodzaj drogi nie zdałby egzaminu. Możesz je położyć na nierównej powierzchni, na wąskim odcinku, a także wszędzie tam, gdzie asfalt nie jest wskazany (np. z uwagi na ochronę środowiska, czy uskoki terenu).

Dlaczego płyty drogowe właśnie od nas?

Nasze płyty do budowy dróg i innych rodzajów nawierzchni nigdy Cię nie zawiodą. Są przetestowane, magazynowane w odpowiednich warunkach, a także przewożone tak, by nie uszkodziły się podczas transportu. Pochodzą od renomowanych producentów, dlatego mają określone wymiary, brak wad, a także uniwersalne zastosowanie.

Wybierając naszą ofertę, nie musisz się zastanawiać, czy dany rodzaj płyt drogowych sprawdzi się w Twoim konkretnym przypadku. Wiesz to już na wstępie, zanim jeszcze złożysz u nas zamówienie. Kupując lub wynajmując w naszej firmie, możesz spodziewać się, że płyty dostarczymy ekspresowo, a także w swoim zakresie rozładujemy każdy transport, co również zajmie nam niewiele czasu. I, oczywiście, cena – zawsze atrakcyjna, z której nasi klienci są bardzo zadowoleni. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty, nawet jeśli nie jesteś z Wrocławia, czy z województwa dolnośląskiego – obsługujemy klientów na terenie całego kraju!

Zamów u nas już teraz lub zadzwoń, jeśli chcesz sprzedać płyty betonowe!

Copyright @ 2024 Płytydrogowe24.pl | Pozycjonowanie i tworzenie strony SEOSNAKE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close