Jesteśmy doświadczoną firmą – sprzedajemy, wynajmujemy i skupujemy wysokiej jakości asortyment płyt drogowych

Płyty drogowe w Zielonej Górze

Jesteśmy profesjonalną, doświadczoną firmą – sprzedajemy, wynajmujemy i skupujemy wysokiej jakości asortyment płyt drogowych. Świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju, w tym także w Zielonej Górze, okolicach oraz w województwie lubuskim. Naszymi klientami są najczęściej przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność bez dobrej drogi dojazdowej lub wymagający odpowiedniego podłoża pod swoje zaplecze finansowe, czy parking samochodów służbowych.

Kto jest naszym klientem?

Nasza oferta jest dopasowana do klientów biznesowych pod wieloma względami – finansowym, pod kątem wymiarów i rodzajów płyt drogowych, a także z uwagi na ich zastosowanie. Zachęcamy Cię zatem do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i złożenia zamówienia na te płyty do budowy drogi, które są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne, odpowiednie i przystępne cenowo. Służymy Ci swoją pomocą, gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości, czy pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi na naszej stronie.

Kiedy warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli zależy Ci na tym, by jak najszybciej zapewnić dojazd do swojej firmy klientom, którzy chcą kupić w Twoim sklepie stacjonarnym, nasza oferta jest dla Ciebie. Wybierając spośród naszych płyt betonowych, bardzo szybko znajdziesz te, które idealnie wkomponują się w otoczenie Twojej firmy, a także w ukształtowanie terenu, czy w wymiary trasy. Nasze płyty są uniwersalne, więc łatwo je dostosujesz do swoich indywidualnych oczekiwań, a my błyskawicznie dowieziemy Ci zamówiony asortyment pod wskazany adres, rozładujemy i podpowiemy, jak szybko zbudować wymagany odcinek drogi.

Weź pod uwagę naszą ofertę także wtedy, gdy wiesz, że na drogę asfaltową nie masz co liczyć w danym miejscu albo zwyczajnie taki projekt jest poza Twoim zasięgiem finansowym. Z naszymi płytami betonowymi droga powstaje niemalże na Twoich oczach, a jej użytkowanie nie spędza Ci snu z powiek. Droga składająca się z płyt z betonu jest wytrzymała, solidna, a także odporna na duże obciążenia pojazdów i na surowe warunki atmosferyczne. Można po nich jeździć przy obciążeniu do 40 ton i przy minusowych temperaturach sięgających 40 stopni Celsjusza poniżej zera.

Gdzie możesz położyć nasze płyty drogowe?

Parking, podjazd, ulica miejska, wiejska, podrzędna, na obrzeżach – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych płyt drogowych. Tak naprawdę z każdym kolejnym miesiącem zyskują na popularności, a klienci znajdują dla nich miejsce w wielu obiektach i ośrodkach, które dotychczas w ogóle nie były rozpatrywane. Najlepszym przykładem może być jednostka wojskowa, w tym także koszary – w tych miejscach bardzo często brakuje solidnych dróg asfaltowych, ale doskonale zastępują je te wykonane z płyt betonowych. Wszędzie tam, gdzie asfalt nie zdaje egzaminu, możesz mieć pewność, że płyty będą idealnym zamiennikiem, który niczym nie ustępuje podczas budowy drogi. Nawet jeśli masz zamiar zainwestować w drogę asfaltową, nasze płyty na drogę dobrze się sprawdzą, jako jeden z jej głównych elementów.

Jakie płyty drogowe możemy Ci zaoferować?

W naszej ofercie znajdziesz szereg płyt drogowych, które sprostają Twoim wymaganiom. Wymiary dobierzesz sam lub z naszą pomocą, a jeśli chodzi o jakość, każda wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi. Proponujemy Ci płyty renomowanych i cenionych firm – są sprawdzone, a także przechowywane w odpowiednich warunkach, dlatego nie tracą na swojej jakości z upływem czasu. Kupisz lub wynajmiesz u nas płyty z betonu, które są wprost od producenta, jak i te, które odkupiliśmy od firm lub pochodzące z demontażu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz nowe, czy używane, otrzymujesz zawsze najlepsze, które nie budzą zastrzeżeń. Oprócz tego masz pewność, że nie zapłacisz fortuny, ponieważ nasze płyty do budowy dróg i innych nawierzchni są w bardzo dobrej cenie.

Sprzedaż, leasing i skup płyt betonowych

Zajmujemy się sprzedażą indywidualną i hurtową, dlatego naszym klientami są różni przedsiębiorcy – mniejsi i więksi, którzy systematycznie rozbudowują swoje zakłady przemysłowe. Skorzystaj z naszych płyt drogowych, gdy interesuje Cię zakup lub gdy bardziej atrakcyjną opcją jest dla Ciebie leasing. Gwarantujemy bardzo dobre warunki wynajmu na krótszy i na dłuższy termin, więc współpraca z nami jest naprawdę komfortowa.

Jeśli natomiast składujesz płyty z betonu, których nie masz zamiaru już użytkować, również nawiążemy wtedy z Tobą współpracę. Skupujemy każdą ilość płyt – nowych i używanych, nawet wtedy, gdy są z demontażu. Zapewniamy korzystne ceny tak w przypadku zakupu, jak i odsprzedaży, dlatego opłaca się inwestować w płyty drogowe właśnie u nas.

Dlaczego płyty z betonu, a nie asfalt?

Drogi asfaltowe mają to do siebie, że z czasem robią się w nich dziury i trzeba je łatać – zupełnie inaczej, jak w przypadku, gdy droga jest z płyt betonowych. Po prostu je układasz, wyrównujesz i możesz jeździć po nich bez obawy o to, że zainwestujesz w nie jeszcze dodatkowe środki w przyszłości. Poza tym asfalt nie sprawdza się wszędzie, bo nie jest tak uniwersalny. Zdecydowanie też łatwiej i szybciej skorzystać z płyt drogowych niż z asfaltu, nie ponosząc przy tym dużych kosztów.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Copyright @ 2024 Płytydrogowe24.pl | Pozycjonowanie i tworzenie strony SEOSNAKE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close